KONST / Litografier / Färglitografi 16143189
nr 1614 3189
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Kustmotiv. Signerad, numrerad 50/190. Färglitografi, bildmått: 57x77 cm, yttermått inklusive ram: 67x87 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:51:12
22/4 20:46:12